کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری

کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری

فایل نمونه:

معرفی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان

هر ثانیه از زندگی شما ارزشمند است و زمان تنها چیزی‌ست که نمی‌توانید هیچ‌گاه آن را بازگردانید. دنیل والتر در کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری، به شما نشان می‌دهد که به تعویق انداختن کارها و نگرانی‌های ناشی از آن را می‌توان با انجام تکنیک‌هایی بهبود بخشید و بهره‌وری روزانه را به حداکثر رساند. تنها کافیست تنبلی نکنید و تغییرات مثبت را در آغوش بکشید.
معرفی کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری:

آیا تا به حال احساس کرده‌اید که ساعات کافی برای انجام دادن کارهای روزانه و مهم خود ندارید؟ آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که هیچ‌گاه لیست برنامه‌هایتان تکمیل نمی‌شود و مدام کار بر روی کار می‌آید؟ در چنین شرایطی حتما دچار استرس و اضطراب و نگرانی نیز شده‌اید.

اما باید بدانید که بهترین راهکار برای حل این معضل، روبه‌رو شدن با آن است! چراکه همه ما در مقاطعی از زندگی‌مان دچار حواس‌پرتی‌های مختلفی شده‌ایم و کارهایمان را دقیقه نود انجام داده‌ایم. با این حال دنیل والتر در کتاب غلبه بر اهمال کاری (How to Stop Procrastinating) به شما یادآوری می‌کند که می‌توان با پشتکار و تمرکز بر اهدافتان این مشکل را حل کنید و از شر استرس‌های هر روزه خلاص شوید.

جذاب‌ترین و کاربردی‌ترین ویژگی این کتاب، همه فهم بودن و جامع‌ بودن آن است. فرقی نمی‌کند که شما یک زن خانه‌دار باشید یا یک دانشجو یا یک معلم و کارآفرین سختکوش، در هر صورت اگر دچار اهمال کاری و تعلل در کارهایتان هستید و می‌خواهید با رضایت خاطر کامل زندگی شخصی و شغلی خود را پیش ببرید، کتاب غلبه بر اهمال کاری می‌تواند گام به گام در این مسیر شما را همراهی کند.

از سوی دیگر شاید گمان کنید که مسیر پیش‌رو سخت و طولانی باشد و نتوانید به راحتی سبک زندگی‌تان را تغییر دهید اما دنیل والتر براساس تجربیات و پژوهش‌های چندین ساله خود، به شما نشان می‌دهد که با تغییر ذهنیت خود و انجام دادن چند تکنیک می‌توانید اهداف کوچک و بزرگتان را سر موقع انجام دهید و نگران تلنبار شدن برنامه‌هایتان نباشید.

شما با شنیدن کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری چندین استراتژی قدرتمند یاد می‌گیرید که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • چگونه در دام شبکه‌های اجتماعی نیفتید و ساعت‌ها درگیر آن نشوید
 • تنظیم برنامه غذایی و خوردن خوراکی‌های سالم برای افزایش بهره‌وری‌تان
 • غلبه کردن بر ترس‌های گذشته و قضاوت‌ها و طرد شدن‌ها از سوی دیگران
 • آموزش تکنیک‌هایی برای یادگیری و تسلط بر هنر مدیریت زمان
 • چگونه خود را از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی منضبط کنید
  کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر خواهان رسیدن به موفقیت و خوشبختی هستید و می‌خواهید بر تمام تنبلی‌هایتان چیره شوید، کتاب حاضر انتخابی شایسته برای شماست.
با دنیل والتر بیشتر آشنا شویم:

دنیل والتر (Daniel Walter) مردی کانادایی است که دارای روحیه بلندپروازانه است و اشتیاق بسیاری برای کمک به مردم برای انجام کارهای بیشتر دارد. دنیل برای کسانی که به دنبال بهبود تمرکز، ایجاد عادت‌های قوی و افزایش ظرفیت حافظه هستند می‌نویسد. او ماموریت خود را به اشتراک گذاشتن تجربیات مادام‌العمر و تحقیقات جامع در مورد بسیاری از مزایا و نعمت‌های مرتبط با کنار گذاشتن و تعویق انداختن کارها و حواس پرتی‌ها می‌داند.

او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه ییل در علوم اعصاب شناختی، به نوشتن روی آورد. از میان آثار این نویسنده می‌توان به کتاب تمرکز ده دقیقه‌ای، کتاب قدرت انضباط شخصی و… اشاره کرد.
جملات برگزیده کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری:

 • از خودتان چرایی تصمیم‌هایی که می‌گیرید را بپرسید. اگر ترس یا تنبلی را در نظر نگیریم، آیا هم‌چنان می‌خواهید تصمیم‌های‌تان را کنار بگذارید؟
 • متعهد دانستن خودتان در برابر گروهی از افراد، می‌تواند مؤثرتر از پاسخگو بودن در برابر یک شخص باشد.
 • چندین دلیل اساسی برای اهمال‌کاری وجود دارد از جمله نیاز به حفظ آرامش کنونی، غرور کاذب و بی‌حوصلگی.
  در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری می‌شنویم:

شما در مسیر به پایان رساندن کاری که شروع کرده‌اید باید ازخودگذشتگی داشته باشید و هیچ گریزی از آن وجود ندارد. برای تحقق اهداف‌تان باید وقت، پول و تلاش صرف کنید اما ماهیت انسان‌ها این‌گونه است که ازخودگذشتگی را دوست ندارند. به‌عنوان مثال، اگر می‌توانستید تا لِنگ‌ظهر در رختخواب دراز بکشید و در هر وعده غذایی، خوراک ناسالمی بخورید و هم‌چنان سالم بمانید و شکل بدنی ایده‌آل خود را نیز داشته باشید، دیگر تصمیم نمی‌گرفتید که ساعت ۵ صبح از خواب بلند شوید و به باشگاه بروید، این‌طور نیست؟ بنابراین آن‌چه شما را تحریک می‌کند باید به اندازه کافی قدرتمند باشد که ارزش فداکاری را داشته باشد.

برای تمام کارهایی که در زندگی انجام می‌دهیم یک هزینه فرصت وجود دارد. این بدان معنی است که ما باید برای به دست آوردن یک چیز، چیز دیگری را از دست بدهیم. اگر می‌خواهید در نواختن پیانو ماهر شوید، نیاز دارید وقتی‌که صرف سایر فعالیت‌ها و سرگرمی‌ها می‌کنید را فدای پرورش مهارت پیانو خود کنید. اگر می‌خواهید مدرک تحصیلی کسب کنید، نه تنها نیاز است که وقت خود را صرف رفت و آمد به دانشگاه کنید بلکه باید کمی زودتر از خواب بیدار شوید و شاید برای مطالعه کردن، دیرتر بخوابید. سؤال این است: «آیا شما آماده این بده و بستان هستید؟»

مشخصات کتاب صوتی
نام کتاب کتاب صوتی غلبه بر اهمال کاری: استراتژی‌های قدرتمند برای غلبه بر تنبلی و چند برابر کردن وقت‌تان
نویسنده دنیل والتر
مترجم علیرضا نظری انامق، سید تیمور سیدی اصل
گوینده مهدی افشاریان
ناشر چاپی انتشارات اندیشه آگاه
ناشر صوتی موسسه فرهنگی کتاب یاران فناور
سال انتشار ۱۴۰۱
فرمت کتاب MP3
مدت ۵ ساعت و ۵۷ دقیقه
زبان فارسی
موضوع کتاب کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

خرید و دانلود قانونی از:

کتابراه

طاقچه

نوار

فیدیبو