مدارس، کتابخانه‌ها، سازمان‌ها و مؤسساتی که تمایل به برگزاری مسابقات کتابخوانی ویژه دانش آموزان، معلمان، اعضا، کارکنان و یا حتی مشتریان خود دارند می‌توانند از امکانات سامانه ما استفاده کنند. ما با کمترین هزینه آماده برگزاری مسابقات کتابخوانی اختصاصی برای مدارس و مؤسسات هستیم.

علاوه بر مسابقات کتاب‌خوانی مستمر و عمومی که هر ماه توسط «کتاب‌یاران» برگزار می‌شود. ما آمادگی داریم که با استفاده از بسترهای فنی خود و تجربیاتی که در زمینه برگزار مسابقات کتابخوانی در چند سال اخیر اندوخته‌ایم مسابقات کتابخوانی ویژه مدارس، مؤسسات، سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار نماییم.

همه مراحل برگزاری مسابقه شامل آماده‌سازی متن کتاب منبع مسابقه، طراحی سؤالات، بستر فنی برگزاری مسابقه کتابخوانی (سایت یا اپلیکیشن یا تلگرام)، پشتیبانی کاربران و… توسط کتاب‌یاران و با هزینه‌ای بسیار اندک انجام می‌شود.

مدارس و مؤسساتی که تمایل به برگزاری مسابقه کتابخوانی حضوری (غیراینترنتی) دارند هم می‌توانند برگزاری مسابقاتشان را به ما بسپارند.

برگزاری مسابقات کتابخوانی اینترنتی اختصاصی به دو روش امکان‌پذیر است:

شرکت در مسابقات عمومی در حال برگزاری

در این روش مخاطبان شما در یکی از مسابقات عمومی که ماهانه توسط ما برگزار می‌شود شرکت می‌کنند و فقط کافی است کد اختصاصی مربوط به مدرسه یا مؤسسه شما را وارد کنند. بعد از اتمام زمان مسابقه ما اطلاعات و امتیازات مخاطبان شما را در اختیارتان قرار می‌دهیم و شما به افراد منتخب جوایزی اهدا می‌کنید. این روش برای شما کاملا رایگان است و فقط هزینه جوایز را باید پرداخت نمایید. مزیت دیگر این روش این است که مخاطبان شما در قرعه‌کشی که ما بین همه شرکت کنندگان برگزار می‌کنیم شرکت داده می‌شوند و شانس برنده شدن دارند.

برگزاری مسابقات اختصاصی صرفا برای مخاطبان شما

در این روش یک مسابقه کاملا اختصاصی برای شما فعال می‌شود و فقط مخاطبان شما امکان شرکت در مسابقه را دارند. مزیت این روش این است که کتاب مسابقه توسط شما انتخاب می‌شود و مسابقه فقط در بین مخاطبان شما برگزار می‌گردد.

برای برگزاری مسابقه کتابخوانی اختصاصی با ما تماس بگیرید.

در حال بارگیری

همه حقوق این سایت برای مؤسسه فرهنگی هنری «کتاب‌یاران فناور» محفوظ است.